ul. Wojska Polskiego 6B, 39-300 Mielec, Polska Wyznacz trasę

Informator

Aktualności, trendy branżowe i wiele innych: Tutaj znajdziesz to wszystko!

Super niski odpływ brodzikowy SLIM+ | Wirquin

Chciałbyś w swojej łazience zamontować niski brodzik, ale nie wiesz jaki wybrać syfon? Przy wyborze syfonu przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na jego wysokość. W swojej ofercie Wirquin posiada opatentowany, wyjątkowo niski odpływ brodzikowy SLIM+ wraz z technologią  SMART Membrane, którego wysokość to tylko 40 mm pod brodzikiem i 190mm długości. To rozwiązanie jest idealne dla klientów którzy chcą zamontować w swojej łazience niski brodzik z dużym otworem Ø90mm

Odpływ montuję się szybko i łatwo we wszystkich dostępnych konfiguracjach,  jest niezawodny, bez ryzyka przecieków i łatwy w czyszczeniu.  Wkład jest wyposażony w silikonową membranę, która otwiera się gdy woda przepływa,  a następnie zamyka się automatycznie, zapewniając optymalny przepływ. Posiada zintegrowaną uszczelkę, która gwarantuje doskonałą szczelność.

Koniec z brzydkimi  zapachami, z odsysaniem oraz dźwiękami z rur. Super Niski Odpływ brodzikowy SLIM+ można regulować w zakresie 2° nachylenia dla optymalne go przepływu (32 l/min). Śruby oraz płyta mocująca wykonane są ze stali nierdzewnej. Wkładki do mocowania śrub wykonano z mosiądzu.

SLIM+  to nie tylko innowacyjne, higieniczne rozwiązanie, ale także gwarancja zadowolenia z użytkowania.

ZALETY SLIM+

  • KOMPAKTOWY: Szybka instalacja na płytkiej głębokość dzięki niewielkim  rozmiarom. Idealny do niskich brodzików prysznicowych.
  • ZATRZYMUJE NIEPRZYJEMNE ZAPACHY: Nigdy więcej nieprzyjemnych  zapachów – wkład z silikonowej membrany to idealna bariera przed nieprzyjemnymi zapachami z kanalizacji.
  • SZCZELNOŚĆ: Technologia podwójnego wtrysku (bi-injected), 100% szczelności.
  • ŁATWE CZYSZCZENIE: Łatwe czyszczenie od góry :Wyjmowany koszyk do łapania włosów. Wyjmowany wkład do głębszego czyszczenia i bezpośredniego  dostępu do rur.

Produkt ten jest dostępny w różnych opcjach: pokrywa ABS, kratka metalowa szczotkowana płaska, czarny mat oraz bez kratki.

 

Nasze Marki